Horario


Lunes
Martes
Miércoles
Jueves
Viernes
09:00 - 09:50

FISIKA ETA KIMIKA
LOZANO MARTINEZ MAITE
Cualquiera


FISIKA ETA KIMIKA
LOZANO MARTINEZ MAITE
Cualquiera



LENG 4
ARREGUI MARTINEZ, BEGOÑA
AULA DESDOBLE 2
EUSKERA
SILLONIZ OZAMIZ MIREN
Cualquiera



BIOLOGIA ETA GEOLOGIA
GONZALEZ PADRONES TEO
Cualquiera


BIOLOGIA ETA GEOLOGIA
GONZALEZ PADRONES TEO
Cualquiera

09:50 - 10:00

FISIKA ETA KIMIKA
LOZANO MARTINEZ MAITE
Cualquiera



EUSK 4
SILLONIZ OZAMIZ MIREN
AULA DESDOBLE 3
GAZTELANIA
ARREGUI MARTINEZ, BEGOÑA
Cualquiera


10:00 - 10:40

BIOLOGIA ETA GEOLOGIA
GONZALEZ PADRONES TEO
Cualquiera


MATEMATIKA
NAJERA BURON ISABEL
Cualquiera


INGELESA
PÉREZ BARRIENTOS, Mª JOSE
Cualquiera

10:40 - 11:00


EUSK 4
SILLONIZ OZAMIZ MIREN
AULA DESDOBLE 3
GAZTELANIA
ARREGUI MARTINEZ, BEGOÑA
Cualquiera



GIZARTE ZIENZIAK
RUBAYO DOMINGUEZ JAVIER
Cualquiera

11:00 - 11:30

Descanso
No asignado
Ningún aula asignada


Descanso
No asignado
Ningún aula asignada


Descanso
No asignado
Ningún aula asignada

11:30 - 12:00


IKASKETA
CANTALAPIEDRA VIGURI, CARMEN
Cualquiera
ERLIJIOA
MARURI URIARTE ENRIQUE
AULA DESDOBLE 1



GORPUTZ HEZKUNTZA
CRESPO GORKA
Cualquiera


Descanso
No asignado
Ningún aula asignada



EUSK 4
SILLONIZ OZAMIZ MIREN
AULA DESDOBLE 3
GAZTELANIA
ARREGUI MARTINEZ, BEGOÑA
Cualquiera



Descanso
No asignado
Ningún aula asignada

12:00 - 12:30

INGELESA
PÉREZ BARRIENTOS, Mª JOSE
Cualquiera


MATEMATIKA
NAJERA BURON ISABEL
Cualquiera

12:30 - 12:50

MATEMATIKA
NAJERA BURON ISABEL
Cualquiera


GORPUTZ HEZKUNTZA
CRESPO GORKA
Cualquiera



LENG 4
ARREGUI MARTINEZ, BEGOÑA
AULA DESDOBLE 2
EUSKERA
SILLONIZ OZAMIZ MIREN
Cualquiera


12:50 - 13:30

GIZARTE ZIENZIAK
RUBAYO DOMINGUEZ JAVIER
Cualquiera



EUSKERA
SILLONIZ OZAMIZ MIREN
Cualquiera
LENG 4
ARREGUI MARTINEZ, BEGOÑA
AULA DESDOBLE 2


13:30 - 13:40

Comida
No asignado
Ningún aula asignada


Comida
No asignado
Ningún aula asignada


Comida
No asignado
Ningún aula asignada

13:40 - 14:30

MATEMATIKA
NAJERA BURON ISABEL
Cualquiera


TUTORETZA
NAJERA BURON ISABEL
Cualquiera

14:30 - 15:00


15:00 - 16:00


FRANTSESA BIGARREN HIZKUNTZA
PASCUAL JORGE,Mª VICTORIA
Cualquiera
INFORMATIKA
HERNANDEZ SÁNCHEZ SATURNINO
AULA INFORMATICA 1




FRANTSESA BIGARREN HIZKUNTZA
PASCUAL JORGE,Mª VICTORIA
Cualquiera
INFORMATIKA
HERNANDEZ SÁNCHEZ SATURNINO
AULA INFORMATICA 1




GIZARTE ZIENZIAK
RUBAYO DOMINGUEZ JAVIER
Cualquiera


16:00 - 17:00

INGELESA
PÉREZ BARRIENTOS, Mª JOSE
Cualquiera


ETIKA
OJINAGA ELORTEGUI GORKA
Cualquiera




FRANTSESA BIGARREN HIZKUNTZA
PASCUAL JORGE,Mª VICTORIA
Cualquiera
INFORMATIKA
HERNANDEZ SÁNCHEZ SATURNINO
AULA INFORMATICA 1